חדרים לפי שעה

חדרים להשכרה לפי שעה בזכרון יעקב  (6 חדרים)

X
רישמו את מיקומכם וקבלו רשימת חדרים הקרובים אליכם וכן את המרחק ממכם:
יש לנו עוד 20 חדרים לפי שעה ליד זכרון יעקב

חדרים להשכרה לפי שעה בזכרון יעקב

זכרון יעקב מהווה מקום בילוי לזוגות רבים המגיעים אליה מכל הארץ. במקום מועדוני לילה, מסעדות בתי קפה וברים. חלק מהזוגות עוזבים את המקום בסיומו של הבילוי וחוזרים למקום מגוריהם אחרים בוחרים חדרים להשכרה לפי שעה בזכרון יעקב כדי להעביר את יתרת שעות הלילה בצורה אינטימית. רוב בתי היישוב הם בתים בעלי קומה אחת, קומת קרקע, ולכל החדרים להשכרה לפי שעה יש גישה פרטית כך שלא ניתן להבחין במי שמגיע ועוזב את החדרים. בדרך כלל מקום החנייה למכוניות הוא מאחורי החדר כך שלא ניתן לזהות את הרכב.

דיסקרטיות ברמה הגבוהה ביותר – היא MUST

· על מנת לשמור על דיסקרטיות מוחלטת גם בעת הגלישה לאתר האינטרנט שלנו אין אפשרות להשאיר פרטים כדי שבעלי האתר יחזרו ללקוחות. צריך סבלות והתמדה ולקיים גלישה עד שמוצאים חדר בהתאם למועד ולשעה הרצויים. האתרים מעודכנים 24/7 לאורך כל השנה, בעלי החדרים מפרסמים את השעות שפנויות ביום בערב בלילה בסופי שבוע ובחגים. יש גם אפשרות לשכור חדרים לפי שעה ברגע האחרון, בחיפוש רצוף.

· בעלי חדרים להשכרה לפי שעה בזכרון יעקב מבטיחים ללקוחות על שמירת סודיות ופרטיות ואחת הראיות לכך היא שהם לא מקבלים תשלומים בעזרת כרטיסי אשראי וצ'קים שבהם יש פרטי הלקוח, התשלום במזומן בלבד בתיבת המזומנים שנמצאת בחדר. לקוחות שמעוניינים להתלונן על טיב החדר או על הבטחה שלא קוימה נאלצים לעשות זאת על ידי השארת פתח בתיבת המזומנים. בעל החדר ימצא את הדרך לתקן את המעוות.

· השמירה הדדית על דיסקרטיות מצד הבעלים והלקוחות מוכיחה את עצמה בכך שאין כל פרסום אודות חדרים אלו והם גם לא מהווים נושא לשיחה בין חברים. למרות שרבים יודעים אודות חדרים לפי שעה והמטרה שלהם אף אחד לא מספר על שימוש בהם. וזאת למרות שאנחנו, הישראלים, אוהבים לעשות דברים ולרוץ לספר לחבר'ה, להתרברב. זוהי תופעה מאוד נפוצה אצל צעירים-בני נוער אבל לא בתחום של חדרים להשכרה לפי שעה בזכרון יעקב. על זה לא מדברים ולא מספרים אפילו לא לחבר/ה הנפש הקרוב ביותר.

מה יש בחדרים

· החדרים להשכרה לפי שעה בזכרון יעקב הם ברמה גבוהה, מכילים אביזרים רבים באיכות ובכללם חדרי שינה עם מיטה מפנקת, חדר אמבטיה, בחלקם יש ג'קוזי ואפילו סאונה. אפשר להזמין בהזמנה מוקדמת ארוחה קלה, שתיה פלטות פירות ודברי מתיקה.

· בכל החדרים לפי שעה יש מגבות ומצעים נקיים ובעלי החדרים מתחייבים לשמור על היגיינה וניקיון עד כמה שהדבר ניתן.

מי מגיע לחדרים אלו

לרוב זוגות שלא יכולים לממש את אהבתם בציבור, כמו זוגות דיסקרטיים – זוגות שלא נשואים זה לזה, זוגות בעבודה או בצבא שלא יכולים להיחשף, זוגות בין-דתיים שלא יכולים להיראות בציבור כי זה עלול להפריע למשפחה שלהם ועוד, וגם זוגות חד מיניים. בנוסף, זוגות "לא בארון" כמו זוגות נשואים עם ילדים שרוצים להתרחק מהם קצת, גם הם נהנים משירותי חדרים להשכרה לפי שעה בזכרון יעקב. גם זוגות שרוצים לסיים בילוי לילה לסטוץ, מרבים להגיע אל חדרים להשכרה לפי שעה בזכרון יעקב.

רוצים להגיע אל חדרים להשכרה לפי שעה בזכרון יעקב? היכנסו לאתר שלנו

באתר שלנו רשימה מסודרת ופשוטה של כל החדרים, מתעדכנת כל הזמן, 24/7, ומציעה לכם חדרים איכותיים – בפריסה ארצית וגם חדרים להשכרה לפי שעה בזכרון יעקב בעיצוב, ניקיון וזמינות גבוהה. אתם פונים ישירות לחדר, ונוסעים כבר עכשיו!

 
roomis.co.il - רומיס חדרים וצימרים לפי שעה בכל חלקי הארץ כל הזכויות שמורות באתר ©
חדרים לפי שעה