חדרים לפי שעה

חדרים לפי שעה בחוף דור  (1 חדרים)

X
רישמו את מיקומכם וקבלו רשימת חדרים הקרובים אליכם וכן את המרחק ממכם:
יש לנו עוד 20 חדרים לפי שעה ליד חוף דור

חדרים לפי שעה בחוף דור

חוף דור הוא אחד החופים היפים שיש בישראל. בעלי מבנים בהם יש חדרים מצאו פוטנציאל גדול בהסבתם לחדרים לפי שעה ובהשכרתם ללקוחות המגיעים למקום כדי ליהנות מהאוויר, אווירה ויחסים אינטימיים שיכולים להיות משולבים בשחייה במי הים.

מי מגיע לחוף דור ומי מעוניין בשירותי חדרים לפי שעה בחוף דור

חוף דור זו דוגמה משעשעת לאיך השתנו הרגלי החיזור בישראל מאז הקמתה. בתחילת המאה הקודמת, עת עלו לארץ חלוצים רבים והתיישבו במושבים וקיבוצים וכמנהג אותם זמנים היו גרים במגורים משותפים (באהלים או צריפונים) גברים ונשים יחד ולא הייתה שום פרטיות, נהוג היה שבני הזוג יוצאים לגורן, לערימות החציר שברפת. לא אחת נשמעו צחקוקים מכיוונים שונים. הדור בתקופה זו מפונק ואין סיכוי שמישהו מהם ימצא עצמו בגורן או בינות חבילות החציר, הם מחפשים נוחיות והיגיינה ובוחרים לשכור חדרים לפי שעה בחוף דור לבילוי אינטימי. כיום יש קהלים שונים של לקוחות השוכרים חדרים לפי שעה מזוגות מבוגרים ועד בני נוער וילדים. לכולם מכנה משותף והוא הרצון לקיים יחסים אינטימיים בסודיות ופרטיות מוחלטים.

· רבים מבין הלקוחות הם תושבי האזור אבל גם תושבים מהמרכז והצפון בוחרים לבוא ולשכור חדרים לפי שעה בחוף דור. הבחירה במקום נובעת מהרצון להימנע ממפגשים עם מכרים ובני משפחה שהרי רוב הזוגות המגיעים לחדרים לפי שעה בחוף דור אינם נשואים האחד לשני ומקיימים יחסים אינטימיים מחוץ למסגרת הנישואין. החשש מגילוי על ידי מי מבני המשפחה והמכרים מופחת כשהמפגשים מתקיים בחדרים לפי שעה בחוף דור ומקום המגורים של הזוג הוא בצפון או דרום הארץ.

· השכרת חדרים לפי שעה בחוף דור מתאפשרת לכל סוגי הלקוחות מזוגות שמנהלים רומן מחוץ למסגרת הנישואין, זוגות מעורבים, בני נוער וצעירים. גם זוגות שמכירים האחד את השני בעת בילוי במועדון לילה או בר באזור ומבקשים לסיים את הבילוי ביחסים אינטימיים. חדרים לפי שעה בחוף דור הם אחד הפתרונות.

· על חוף דור מתקיימות מסיבות לילה של צעירים רבים בעיקר בחודשי הקיץ. נוצרים מפגשים בין צעירים מכל הארץ שמחפשים דרכים לקיים קירבה ויחסי אישות אותם הם יכולים לקיים בחדרים נקיים והיגייניים ולא על גבי שמיכה על החוף עצמו, בו גם אין פרטיות.

אין מידע או סטטיסטיקה לגבי היקף תופעת השכרת חדרים לפי שעה בחוף דור ובארץ בכלל אבל ניתן לקבל רושם על פי מספר הכניסות לאתרים, לחיפוש אחר חדרים אלו, והעובדה שהחדרים תפוסים בתפוסה מלאה לאורך כל השנה בעיקר בימי חמישי סופי שבוע וחגים. יש להניח שהעלות הזולה יחסית להשכרת חדרים אלו מאפשרת ללקוחות רבים לחזור ולשכור אותם פעם אחר פעם.

מה תמצאו באתר שלנו

האתר שלנו מציע רשימה איכותית של חדרים בדוקים, נקיים ומעוצבים ברמה גבוהה, שאליהם תוכלו לפנות ישירות ללא תיווך שלנו.

לאורך כל השבוע 24/7 במשך כל השנה מתעדכן האתר שלנו, עם עמודי בעלי החדרים לפי שעה בחוף דור. המטרה לשמור על מאגר הלקוחות וכדי שאפשר יהיה לקבל מידע בכל שעות משעות היממה. כל בעל אתר מפרסם שאת המידע לגבי החדרים שלו ובין היתר גם מה עלות שעת השכרה ביום בערב בלילה בסופי שבוע וחגים. המידע כולל גם פרטים אודות החדר (גודל תכולה) וגם דרכים לתשלום. כדי לשמור על פרטי הלקוחות בסודיות הרי שהתשלום מתבצע במזומן בלבד בתיבות מזומנים שנמצאות בחדרים. אין אפשרות לתשלום בכרטיסי אשראי וצ'קים (כדי לשמור על פרטיות הלקוחות וכדי למנוע ביטולם לאחר פינוי החדרים).

 
roomis.co.il - רומיס חדרים וצימרים לפי שעה בכל חלקי הארץ כל הזכויות שמורות באתר ©
חדרים לפי שעה