חדרים לפי שעה

חדרים לפי שעה באור יהודה  (2 חדרים)

X
רישמו את מיקומכם וקבלו רשימת חדרים הקרובים אליכם וכן את המרחק ממכם:
יש לנו עוד 20 חדרים לפי שעה ליד אור יהודה

חדרים לפי שעה באור יהודה

אזור מרכז הארץ, שבו נמצאת אור יהודה, הוא אזור צפוף בתושבים והסיכוי שזוגות מיישוב אחד יראו בישוב אחר, הוא גבוה. כולם מכירים את כולם, וקיים חשש מפני חשיפה. רוב הזוגות מחפשים את הדיסקרטיות ולכן בחירה בחדרים לפי שעה באור יהודה מתאימה יותר לזוגות מאזורים מרוחקים יותר.

בעבור מי מיועדים חדרים לפי שעה באור יהודה

·         אור יהודה הינה צומת לחדרים לפי שעה. רבים מבין הלקוחות המשכירים חדרים לפי שעה באור יהודה הם תושבי האזור. חדרים אלו אמורים להישמר בסודיות ובדיסקרטיות ולכן תושבי אור יהודה ממעיטים לשכור אותם ובוחרים לעשות זאת בקומות אחרים כדרך לשמירת הפרטיות.

·         בדרך כלל את החדרים לפי שעות באור יהודה המשודרגים שוכרים בדרך כלל אנשים מבוגרים, זוגות שמחפשים מקום טוב ונוח לקיים זמן איכות עם רומנטיקה. זוגות אלו הם ברובם בני זוג שנשואים כל אחד לבן זוג אחר אבל מקיימים זוגיות ביניהם. כדי שדבר קיום הזוגיות יתגלה הם מעדיפים לשכור חדרים ביישובים מרוחקים ממקום מגוריהם ואחת האפשרויות היא השכרת חדרים לפי שעה באור יהודה.

·         מצד אחד בני נוער מעוניינים למצוא חדר שקט כדי להתייחד ולהתנסות, מנגד יש זוגות נשואים שבוחרים לשכור חדרים לפי שעה באור יהודה בעיקר משום שהם רוצים לחזק את הקשר הזוגי שלהם ובבית הדבר אינו אפשרי. הילדים בחדר השני, רעשי הסביבה אינם מותירים להם אפשרות ליהנות האחד מהשני. כמה שעות של פינוק הדדי, התרחקות מהסביבה הטבעית ומהמתח היום יומי יכולים להחזיר לזוג את האהבה והרומנטיקה שכל כך חסרה להם. לחדרים לפי שעה באור יהודה יש עוד מטרה. גברים שמחפשים מקום אינטימי להצעת נישואין לבת זוגם שוכרים לכמה שעות חדר, מבקשים את הבעלים לעצב אותו ולקשט את המקום כדי שתהיה אווירה רומנטית ונעימה, מוסיקה ברקע ובקבוק שתיה על השולחן.

דיסקרטיות, אינטימיות, ספונטניות

שלושת הכללים הללו הם החשובים ביותר. לכן חשוב בבחירה של החדר שיהיה קל למצוא מהרגע להרגע, שהתקציב שלו יהיה ידידותי, שהוא יהיה ממוקם במקום שקט ולא ציבורי ורועש מדי, והכי חשוב – שלא תפגשו אף אחד מוכר, אפילו לא את בעלי החדר. דרך האתר שלנו אפשר למצוא חדרים שמשלמים להם דרך האינטרנט, ולא רואים אף אחד. זה חשוב מאוד לכל זוג אבל לזוגות דיסקרטיים זה חשוב במיוחד.

מה מכילים החדרים ולמה תמצאו חדרים לפי שעה באור יהודה דווקא אצלנו

אחת הדרכים כדי להזמין חדרים לפי שעה באור יהודה היא האתר שלנו, שם ניתן לקבל מידע בסיסי כמו מספר טלפון להתקשרות, מה גודל החדר ומה הוא מכיל. איך אפשר לשדרג במקצת את החדר המושכר לאותן שעות של שהייה בו. החדרים האיכותיים שאנחנו מפרסמים מכילים מיטה מפנקת, ארון עם מצעים ומגבות נקיים, חדר אמבטיה ובר משקאות. ניתן לשדרג את השהות על ידי הזמנת פירות עונתיים, דברי מתיקה או משקאות מועדפים. ניתן להזמין ארוחה. כל שדרוג מעלה את מחיר השכרת החדר. ישנם חדרים המכילים בנוסף לדברים הבסיסיים גם ג'קוזי, סאונה, מיטת מסאז'. מן הסתם עלות השכרת חדרים לפי שעות באור יהודה שבהם יש דברים נוספים יקרה יותר מאשר חדר עם ציוד בסיסי.

 
roomis.co.il - רומיס חדרים וצימרים לפי שעה בכל חלקי הארץ כל הזכויות שמורות באתר ©
חדרים לפי שעה