חדרים לפי שעה

חדרים לפי שעה בקריית חיים והסביבה  (20 חדרים)

X
רישמו את מיקומכם וקבלו רשימת חדרים הקרובים אליכם וכן את המרחק ממכם:

חדרים לפי שעה בקריית חיים

למזל הזוגות הדיסקרטיים בישראל, בקריית חיים יש מספר לא מבוטל של חדרים להשכרה לפי שעה. מרבית הלקוחות המחפשים חדרים לפי שעה בקריית חיים הם תושבי הישובים בסביבה. מרביתם בוחרים לצאת מישוב מגוריהם וזאת כדי למנוע מפגשים לא רצויים עם מכרים. למרות שקריית חיים שוכנת באזור קריות צפוף ורבים מכירים אחד את השני הם שקטים יותר בחדרים בקריית חיים מאשר בקריית מגוריהם.

מי קהל היעד של חדרים לפי שעה בקריית חיים

· קהל היעד של חדרים לפי שעה בקריית חיים הם זוגות מבוגרים, שבמרבית המקרים אינם נשואים האחד לשנייה והם מחפשים מקומות בהם יוכלו לבלות יחד זמן אינטימי בצורה דיסקרטית ובטוחה. חדרים אלו משמשים להם כמקום מפגש.

· במקומות עבודה רבים מתקיימים יחסים רומנטיים בין עובדים וכדי להיפגש הם צריכים למצוא לעצמם מקום שבו יוכלו לקיים יחסים רומנטיים מבלי שהדבר יתגלה לבני המשפחה וליתר העובדים במקום. יש מעסיקים שמגיעים עם מזכירותיהם לחדרים לפי שעה בקריית חיים, מקיימים יחסים אינטימיים וחוזרים לעבודה כאילו לא קרה דבר.

· זוגות רבים שיוצאים מבילויים במועדוני לילה ובברים, כאלה שהגיעו יחד או נפגשו במקום, רוצים לסיים את הערב ביחסים אינטימיים שוכרים חדרים לפי שעה בקריית חיים. יש כאלה שמזמינים חדר בו תהיה טלוויזיה ומכשיר וידאו להקרנת סרטי סקס.

· למרות שחדרים לפי שעה בקריית חיים מיועדים למפגשים רומנטיים יש גם אנשים שיוצאים לטיולים ובוחרים ללון באחד מהחדרים הללו וזאת כדי לחסוך בעלויות של הטיול. העיקר מקום להתרחץ ושתהיה מיטה חמה לישון בה. לאחר כמה שעות שינה הם ממשיכים בדרכם.

איזו חוויה מצפה לכם בחופשת חדרים לפי שעה בקריית חיים

· בעלי החדרים מתחייבים להחזיק את החדרים נקיים, מים חמים, מצעים ומגבות לאחר כביסה, שמוחלפים אחרי כל לקוח. בחדרים אין אפשרות להכין ארוחות אבל ניתן להזמין, בהזמנה מוקדמת, כיבוד, שתיה וכדומה.

· בעלי החדרים שומרים על דיסקרטיות מוחלטת וזאת כדי להבטיח שלקוחות, כמה שיותר, ישכירו את חדריהם המשמשים להם כפרנסה. הם עושים הכול כדי למנוע זיהוי של הלקוחות ואפילו התשלום נעשה במזומן כדי לא להשאיר פרטי כרטיסי אשראי/המחאות. מיותר לציין שגם מצדו של הלקוח יש שמירה על סודיות ולכן אין אפשרות למצוא המלצות של לקוחות באינטרנט, אלא אם בעילום שם, וגם הפרסום מפה לאוזן לא קיים. הלקוחות עצמם אינם מעוניינים שמידע על עצם שימושם בחדרים אלו יוודא. הכניסה והיציאה לחדרים לפי שעה בקריית חיים הם בדרך כלל נפרדות. כך יש סיכון קטן שלקוחות שמגיעים או עוזבים יפגשו. לרובם יש מקומות חניה מוסתרים כך שכלי הרכב של הלקוחות אינם נמצאים בחנייה עם רכבים נוספים.

מדוע דווקא בקריית חיים

הסיבה שהם בוחרים להגיע ולשכור חדרים לפי שעה בקריית חיים ולא בקרבת מקום העבודה שלהם היא ברורה. הפחד שמישהו ממכריהם או בני משפחותיהם יראה אותם יחד, בשעות לא שגרתיות יכול לפרק משפחות וזו לא המטרה. קריית חיים מציעה מצד אחד בילוי איכותי, שקט ועם אווירה של הצפון, אבל זהו לא יישוב הומה אדם שיש סיכוי שתפגשו בו מכרים, בוודאי אם אינכם מהאזור.

נשמח להעמיד בעבורכם את הרשימה האיכותית ביותר בישראל!

 
roomis.co.il - רומיס חדרים וצימרים לפי שעה בכל חלקי הארץ כל הזכויות שמורות באתר ©
חדרים לפי שעה